Bóg nigdy nie mruga

Data publikacji: 07-11-2012

Bóg nigdy nie mruga
Regina Brett
Wydawnictwo Insignis
premiera wersji papierowej 7 listopada 2012

 

 

EBOOK JUŻ W  LISTOPADZIE!

Dziś premiera wersji papierowej niezwykłej książki Bóg nigdy nie mruga Reginy Brett! Autorkę – laureatkę wielu nagród, dwukrotnie nominowaną do nagrody Pulitzera w dziedzinie reportażu – docenili czytelnicy na całym świecie. Jej felietony, czyli lekcje, których udzieliło autorce życie, cytowano na tysiącach blogów, przedrukowywano w gazetach, przyklejano na lodówkach i rozsyłano w e-mailach do bliskich.

Bóg nigdy nie mruga to książka, która podpowie, jak odrobić proste z pozoru zadanie – nauczyć się żyć chwilą, która trwa. To pełna ciepłego humoru i pogody ducha opowieść kobiety doświadczonej samotnym wychowywaniem dziecka oraz zwycięską walką z rakiem piersi – a przede wszystkim zmaganiami z własnymi słabościami.

Regina Brett swoje zapiski kieruje do każdego, kto kiedykolwiek znalazł się na życiowym zakręcie, oraz do wszystkich szukających codziennych inspiracji. Książkę wydano w przyjaznym, zgrabnym formacie, dzięki któremu lekcje Reginy Brett będą mogły towarzyszyć czytelnikowi w każdej chwili. Okładkę zdobi rysunek postaci spadochroniarza z czaszą w optymistycznym pomarańczowym kolorze, radośnie oznajmiający, że bezpieczne lądowanie jest możliwe i zależy w dużej mierze od nas samych.

 

http://bognigdyniemruga.bloog.pl/

 

 

Powiadom znajomego

Komentarze

Dodaj komentarz